Ruch Światło-Życie

ALE SIĘ DZIAŁO!
W sobotę 20.01.2018 miała miejsce międzyrejonowa Spartakiada oazowa na hali sportowej w Suszcu.
Już o 8:00 wyjechaliśmy z Żor. Spotkanie rozpoczęliśmy od spraw organizacyjnych oraz wspólnej modlitwy. Następnie miały miejsce zawody z siatkówki i piłki nożnej. Dzieciaki w tym czasie miały swoją minispartakiadę i seans bajkowy. W ramach przerwy mogliśmy zjeść przepyszne pączki :)
Później kolejna część rywalizacji, po czym ogłoszenie wyników i rozdanie nagród. Powróciliśmy do Żor ok.godziny 15:00. Był to dzień pełen emocji i świetnej zabawy.
M.W.
 
IMG 2329
 
 
IMG 2437
 
 

Podkategorie

Moderator: ks. Jakub Kania, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Para łącznikowa: Małgorzata i Jacek Świtacz
Spotkania: raz w miesiącu w ramach poszczególnych kręgów
Msza św.: drugi poniedziałek każdego miesiąca o godz. 1800
 
 
 
Moderator: ks. Jakub Kania, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Spotkania: II poniedziałek miesiąca (rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18.00)

 
 
 
Moderator: ks. Jakub Kania,
                     e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Moderatorka: Natalia Wójcik

W naszej parafii Oaza spotyka się w każdy piątkowy wieczór. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00, po której w salkach  odbywają się spotkania w grupach. Obecnie jest: 

     
OND 1,2 - an. Tomasz Czuj
OND 3 - an. Marta Oleksy 
ONŻ I°  - an. Angelika Bogacka
ONŻ II° - an. Natalia Wójcik
ONŻ III° - ks. Jakub Kania 
 
 
Stanisław
 
 
 
 
 
Facebook Image