Plan odwiedzin duszpasterskich 2017/2018 

 

W blokach wysokich kolęda rozpoczyna się od mieszkania 1-23, a następnie od 44-22.

 
 

Sobota, 02.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 10 A
  2. os. Księcia Władysława 10 B
  3. os. Księcia Władysława 10 C
  4. os. Księcia Władysława 10 D
  5. os. Księcia Władysława 10 E
  6. os. Księcia Władysława 10 F

Niedziela, 03.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 9 A
  2. os. Księcia Władysława 9 B
  3. os. Księcia Władysława 9 C
  4. os. Księcia Władysława 9 D
  5. os. Księcia Władysława 9 E

Wtorek, 05.12.2017r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 17 A-D
  2. os. Księcia Władysława 18 A-D
  3. os. Księcia Władysława 17 EF 18 FE
  4. os. Księcia Władysława 14 A-D

Środa, 06.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 14 E-H
  2. os. Księcia Władysława 15 A-D
  3. os. Księcia Władysława 15 EF 16 FE
  4. os. Księcia Władysława 16 A-D

Czwartek, 07.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 13 A-D
  2. os. Księcia Władysława 13 E-H
  3. os. Księcia Władysława 13 IJ 14 JI
  4. os. Księcia Władysława 11 A-D

Sobota, 09.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 11 E-H
  2. os. Księcia Władysława 12 A-D
  3. os. Księcia Władysława 12 E-H
  4. os. Księcia Władysława 4 A-D
  5. os. Księcia Władysława 4 E-H

Niedziela, 10.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 9 F
  2. os. Księcia Władysława 8 A
  3. os. Księcia Władysława 8 B
  4. os. Księcia Władysława 8 C
  5. os. Księcia Władysława 8 D

Poniedziałek, 11.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 8 E
  2. os. Księcia Władysława 8 F
  3. os. Księcia Władysława 2 A-D 
  4. os. Księcia Władysława 2 E-H

Wtorek, 12.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 3 A-D
  2. os. Księcia Władysława 3 E-H
  3. os. Księcia Władysława 1 A-D
  4. os. Księcia Władysława 1 E-H 

Środa, 13.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 1 IJ 2 JI
  2. os. Księcia Władysława 7 A
  3. os. Księcia Władysława 7 B
  4. os. Księcia Władysława 7 C

Czwartek, 14.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 7 D
  2. os. Księcia Władysława 7 E
  3. os. Księcia Władysława 7 F
  4. os. Księcia Władysława 6 A

Piątek, 15.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Księcia Władysława 6 B
  2. os. Księcia Władysława 6 C
  3. os. Księcia Władysława 6 D
  4. os. Księcia Władysława 6 E
  5. os. Księcia Władysława 6 F

Sobota, 16.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 5 A
  2. os. Księcia Władysława 5 B
  3. os. Księcia Władysława 5 C
  4. os. Księcia Władysława 5 D
  5. os. Księcia Władysława 5 E

Niedziela, 17.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Księcia Władysława 5 F
  2. os. Pawlikowskiego 20 A
  3. os. Pawlikowskiego 14 A-D
  4. os. Pawlikowskiego 14 E-H
  5. os. Pawlikowskiego 14 I-L

Poniedziałek, 18.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 13 A-D
  2. os. Pawlikowskiego 11 A-D 
  3. os. Pawlikowskiego 12 A-D
  4. os. Pawlikowskiego 12 E-H
  5. os. Pawlikowskiego 13 E-H

Wtorek, 19.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 9 A-D 
  2. os. Pawlikowskiego 10 A-D
  3. os. Pawlikowskiego 11 E-H
  4. os. Pawlikowskiego 11 I-L
 
Przerwa świąteczna
 

Środa, 27.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 8 BA 9 JI
  2. os. Pawlikowskiego 8 C-F
  3. os. Pawlikowskiego 9 E-H
  4. os. Pawlikowskiego 6 A-D
  5. os. Pawlikowskiego 7 A-D

Czwartek, 28.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 7 E-H
  2. os. Pawlikowskiego 4 A-E
  3. os. Pawlikowskiego 4 F-J
  4. os. Pawlikowskiego 15 A-E
  5. os. Pawlikowskiego 15 F-J

Piątek, 29.12.2017 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 20 B
  2. os. Pawlikowskiego 19 A
  3. os. Pawlikowskiego 19 B
  4. os. Pawlikowskiego 19 C
  5. os. Pawlikowskiego 20 C

Sobota, 30.12.2017 r.

od godz. 1400

  1. os. Pawlikowskiego 18 A
  2. os. Pawlikowskiego 5 A-D
  3. os. Pawlikowskiego 5 EF 21 FE
  4. os. Pawlikowskiego 21 A-D
  5. os. Pawlikowskiego 22 A-D

Wtorek, 02.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 1 E-H 
  2. os. Pawlikowskiego 18 B
  3. os. Pawlikowskiego 17 A
  4. os. Pawlikowskiego 17 B
  5. os. Pawlikowskiego 18 C

Środa, 03.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 16 A
  2. os. Pawlikowskiego 16 B
  3. os. Pawlikowskiego 16 C
  4. os. Pawlikowskiego 17 C

Czwartek, 04.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Pawlikowskiego 2 A-D
  2. os. Pawlikowskiego 2 E-H
  3. os. Pawlikowskiego 3 A-D
  4. os. Pawlikowskiego 3 E-H
  5. os. Pawlikowskiego 1 A-D

Piątek, 05.01.2018

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 15 A-D
  2. os. Powstańców Śl. 16 A-D
  3. os. Powstańców Śl. 16 EF 17 FE
  4. os. Powstańców Śl. 17 A-D i ul. Dąbrowskiego 23
  5. os. Powstańców Śl. 14 EF 15 FE

Niedziela, 07.01.2018 r.

od godz. 1400

  1. os. Powstańców Śl. 12 A-D 
  2. os. Powstańców Śl. 12 E-H
  3. os. Powstańców Śl. 14 A-D
  4. os. Powstańców Śl. 11 I-L
  5. os. Powstańców Śl. 12 I-L

Poniedziałek, 08.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 11 A-D
  2. os. Powstańców Śl. 11 E-H
  3. os. Powstańców Śl. 13 A
  4. os. Powstańców Śl. 13 B

Wtorek, 09.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 6 A-D 
  2. os. Powstańców Śl. 6 E-H
  3. os. Powstańców Śl. 8 A-D
  4. os. Powstańców Śl. 8 E-H

Środa, 10.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 2 A-D
  2. os. Powstańców Śl. 2 E-H
  3. os. Powstańców Śl. 5 A-D
  4. os. Powstańców Śl. 5 E-H

Czwartek, 11.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 1 A-D
  2. os. Powstańców Śl. 1 E-H 
  3. os. Powstańców Śl. 13 C
  4. os. Powstańców Śl. 13 D

Piątek, 12.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 10 A
  2. os. Powstańców Śl. 10 B
  3. os. Powstańców Śl. 10 C
  4. os. Powstańców Śl. 10 D

Sobota, 13.01.2018 r.

od godz. 900

  1. ul. Boryńska (od końca)
  2. ul. Św. bpa Stanisława (od początku) i al. Jana Pawła II
  3. ul. Magnolii, Piwonii, Różana, Konwaliowa (od początku)
  4. ul. Malinowa, Rzepakowa, Tulipanowa (od początku)
  5. ul. Hańcówka (od początku)
  6. ul. Centralna, ul Weltzla i ul. Sądowa (od początku)

Niedziela, 14..01.2018 r.

od godz. 1400

  1. os. Powstańców Śl. 4 A
  2. os. Powstańców Śl. 4 B 
  3. os. Powstańców Śl. 4 C
  4. os. Powstańców Śl. 4 D
  5. os. Powstańców Śl. 4 E

Poniedziałek, 15.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 7 A
  2. os. Powstańców Śl. 7 B
  3. os. Powstańców Śl. 7C
  4. os. Powstańców Śl. 7 D

Wtorek, 16.01.2018 r.

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 3 A
  2. os. Powstańców Śl. 9 A-D 
  3. os. Powstańców Śl. 9 E-H
  4. os. Powstańców Śl. 3 B

Środa, 17.01.2018

od godz. 1600

  1. os. Powstańców Śl. 3 C
  2. os. Powstańców Śl. 3 D
  3. os. Powstańców Śl. 3 E

Niedziela, 21.01.2018 r.

od godz. 1400

      Kolęda dodatkowa