1. By móc aktywnie korzystać z forum, czyli dokonywać wpisów, należy się zarejestrować.
 
2. Goście mogą jedynie przeglądać forum.
 
3. Zakładając konto, użytkownik jednocześnie przyjmuje do wiadomości i akceptuje wszystkie niżej zamieszczone punkty.
 
4. Nie wolno pisać postów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych czy zawierających groźby, czyli takich, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz).
 
5. Webmaster, administrator i moderatorzy tego forum w każdej chwili mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 
6. Wszystkie informacje, które zostaną wpisane, będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez zgody autora żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie biorą odpowiedzialności za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
 
7. Adres e-mail (wymagany przy rejestracji) jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i do przesłania nowego hasła, gdyby użytkownik zapomniał poprzedniego).
 
8. Zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i oni nie ponoszą za te treści odpowiedzialności.