Nasz sobotni poranek rozpoczynamy Eucharystią, w której satrają się uczestniczyć wszyscy animatorzy. Następnie udajemy się na odprawę, gdzie wspólnie omawiamy bieżące sprawy, ustalamy tematy spotkań i dzielimy się przeżyciami w grupach.  O godz. 10.00 wszyscy gromadzimy się na wspólnej modlitwie, którą przygotowują poszczególne grupy. Później razem chwalimy Boga poprzez śpiew i taniec. Wszyscy radośni rozchodzimy się do spotkań w grupach, gdzie poruszamy tematy związane z naszą formacją.

Image

        Nasz sobotni poranek rozpoczynamy Eucharystią, w której satrają się uczestniczyć wszyscy animatorzy. Następnie udajemy się na odprawę, gdzie wspólnie omawiamy bierzące sprawy, ustalamy tematy spotkań i dzielimy się przeżyciami w grupach.  O godz. 10.00 wszyscy gromadzimy się na wspólnej modlitwie, którą przygotowują poszczególne grupy. Później razem chwalimy Boga poprzez śpiew i taniec. Wszyscy radośni rozchodzimy się do spotkań w grupach, gdzie poruszamy tematy związane z naszą formacją.

Animatorzy:
Moderatorem jest ks. Dawid Banaś, jego prawą ręką jest Kasia Kapias, która pełni tę funkcję już od 2 lat. Jej pomocnikami jest 9 animatorów z głowami pełnymi pomysłów. Każdy z nas wnosi do Wspólnoty wiele dobrego, a przede wszystkim wiele radości, którą ubogaca swoim talentem muzycznym an. Mariusz. Nasza diakonia obdarza każdego z uczestników braterską miłością.

Image

Od lewej: Klaudia, Jadzia, Asia, Kamila, Ks. Dawid, Kasia, Iwona, Sylwia, Mariusz

Najstarsza grupa:
Animatorkami najstarszej grupy są Kasia i Iwonka. Grupa liczy 7 osób. Ich całoroczna formacja jest oparta na przygotowaniach do posługi animatorskiej, poprzez samodzielne prowadzenie spotkań w grupie. Starają się zrozumieć sens bycia animatorem, by w przyszłości dobrze służyć swojej grupie.

Image

Średnia grupa:
Grupę trzecioklasistów prowadzą Patrycja i Klaudia. Dzieci klas czwartych są pod opieką Sylwii i Asi. A piąte i szóste klasy animuje Jadzia. Ich spotkania polegają szczególnie na dyskusji opartej na Słowie Bożym, przeplatanej z różnymi zabawami aktywizującymi.

Image

Image

Najmłodsza grupa:
Najmłodsza grupa obejmuje dzieci do klasy drugiej Szkoły Podstawowej. Liczy ona 10 bardzo energicznych „aniołków”. Całą tę gromadę próbuje okiełzać an. Kamila. Ich spotkania opierają się na Słowie Bożym przedstawionym za pomocą rysunków, scenek, zabaw, piosenek. Uczestnicy wychodzą ze spotkania napawani optymizmem i z postanowieniami na nadchodzący tydzień. 

Image

       Po spotkanich w grupach ponownie gromadzimy się całą wspólnotą w salce, gdzie poszczególne grupy dzielą się owocami spotkania. Następnie jednoczymy się w modlitwie, a po otrzymanym błogosławieństwie rozchodzimy się do domów, by móc świadczyć o Bogu.