Dnia 28 października pojechaliśmy na wycieczkę do Kalwarii. Wszyscy wcześnie rano zebraliśmy się pod kościołem i podzieliliśmy się na dwie grupy. Było nas tak dużo (76 osób), że musieliśmy pojechać dwoma autobusami. W drodze czas umilali nam nasi muzyczni, z którymi śpiewaliśmy różnie piosenki, a także mieliśmy parę konkursów.

Image

Image

        Po dosyć długiej podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie zebraliśmy się w jednym miejscu i zaczęliśmy tańczyć, bawić się, śpiewać, a wszystko to na cześć Pana i Jego Matki.

Image

        Jako cała wspólnota poszliśmy także na Eucharystię, po której pełni radości śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy „Hosannę”. Zwróciły na nas uwagę również inne osoby, przebywające w tym czasie w kościele, zarówno jak i inni księża, którzy byli pod wrażeniem naszych śpiewów i ilości osób J Po tak radosnym czasie mieliśmy możliwość zapełnienia naszych brzuchów ciepłymi posiłkami i herbatką. Kiedy wszyscy zaspokoili swój głód i pragnienie mieliśmy troszkę czasu wolnego, na porozmawianie między sobą, a także na zakupienie pamiątek Smile  

Image

        Ks. Mariusz oprowadził nas po Sanktuarium, poopowiadał parę ciekawych rzeczy i pokazał kilka ciekawych miejsc.

        To, co dobre niestety szybko się kończy, więc i nadszedł czas, kiedy to musieliśmy wracać do naszych domów, rodzin. Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i do autobusu.

        Myślę, że wszystkim na długo w pamięci pozostanie wycieczka, a także to wszystko, czego w tym czasie doświadczyliśmy.

Image

        Nie możemy zapomnieć podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam, aby ta wycieczka się odbyła, tzn. naszemu Opiekunowi, a także ks. Proboszczowi. DZIĘKUJEMY!!! Smile