W sobotę 24 listopada 2007 r. o 10:00 w salce numer 1 odbyła się zabawa Andrzejkowa Dzieci Maryi. Przygotowania trwały od rana. Dzieci przyniosły liczne dary stołu. Spotkanie jak każde otwarła modlitwa.

W sobotę 24 listopada 2007 r. o 10:00 w salce numer 1 odbyła się zabawa Andrzejkowa Dzieci Maryi. Przygotowania trwały od rana. Dzieci przyniosły liczne dary stołu. Spotkanie jak każde otwarła modlitwa. Ksiądz nasz życzył nam dobrej zabawy. Życzenia się spełniły. Dzieci chętnie uczestniczyły w zabawach. Pierwszą integracyjną były tzw. „zamki”. Tańczyliśmy w rytmie dobrej muzyki. Robiliśmy pociąg, koła. Bawiliśmy się razem i w mniejszych kółeczkach. Uczestniczyliśmy w „bryczce”. Ostatnim punktem były wróżby andrzejkowe. Każda z grup udawała się do sali, w której najstarsza grupa przygotowała wróżby. Gdy wszyscy wrócili tworzyliśmy woskowe figury. Uczestnicy wręczali je swoim animatorom. Przedstawiciele grup wychodzili na środek, pokazując wszystkim obecnym co im wyszło. Była chmurka, serduszko. Jedna z grup stworzyła Betlejemską stajenkę z Dzieciątkiem na rękach Mamusi i Józefem. Reasumując miło spędziliśmy czas.

{limage}dzieci_maryi/andrz_07_01.jpg{/limage} {limage}dzieci_maryi/andrz_07_02.jpg{/limage} {limage}dzieci_maryi/andrz_07_03.jpg{/limage}