11 października po Lectio divina w salce numer 1 odbyło się spotkanie wspólnot: dzieci Maryi i ministrantów  z sekretarzem arcybiskupa Damiana Zimonia ks. Bartłomiejem Kuźnikiem. Rozpoczęło się ono od przedstawienia „Kot w butach” przygotowanego przez dzieci.

        11 października po Lectio divina w salce numer 1 odbyło się spotkanie wspólnot: Dzieci Maryi i ministrantów  z sekretarzem arcybiskupa Damiana Zimonia ks. Bartłomiejem Kuźnikiem. Rozpoczęło się ono od przedstawienia „Kot w butach” przygotowanego przez dzieci. Aktorzy zostali nagrodzenie gromkimi brawami. Później kapelan opowiedział nam o znaczeniu wspólnoty w życiu chrześcijanina i przybliżył nieco osobę Arcybiskupa i jego posługę. Końcówkę spotkania wypełniły pytania kierowane do kapelana oraz wspólne śpiewy. Zakończyliśmy nasze spotkanie wspólną modlitwą. Była także niespodzianka, która sprawiła wiele radości dzieciom –  otrzymały pamiątkowe obrazki.

{limage}wizytacja/wizyt_08_01.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_02.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_03.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_04.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_05.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_06.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_07.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_08.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_09.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_10.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_11.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_12.jpg{/limage}

        W niedzielę 12 października nasza wspólnota miała zaszczyt przygotować Mszę Świętą o godz. 11.00. Poza oprawą liturgiczną (czytania, psalm, modlitwa wiernych, dary) zajęliśmy się również oprawą muzyczną. Dzieci śpiewające w scholi mogły przez to lepiej uczestniczyć w Eucharystii, a także czerpać radość ze swojej posługi. Po Mszy Świętej wszystkim wiernym zostało udzielone błogosławieństwo poprzez nałożenie rąk. Błogosławieństwa tego udzielał abp Damian Zimoń, który przyjechał do naszej parafii z wizytacją, ks. Bartłomiej oraz księża pracujący w naszej parafii.

{limage}wizytacja/wizyt_08_13.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_14.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_15.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_16.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_17.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_18.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_19.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_20.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_21.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_22.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_23.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_24.jpg{/limage}
{limage}wizytacja/wizyt_08_25.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_26.jpg{/limage} {limage}wizytacja/wizyt_08_27.jpg{/limage}