Recepta na życie wieczne – Teksty z Miłujcie się! Poświęcone Eucharystii
(Biblioteka Miłujcie się!, Agape)

        Książka ta nie zawiera porad dotyczących zdrowego odżywiania. W tekście nie doszukamy się również adresów salonów kosmetycznych, przeprowadzających perfekcyjne zabiegi odchudzające czy liftingujące.

        Treść książki zawiera przypomnienie i wytłumaczenie najskuteczniejszej metody osiągnięcia życia wiecznego – nie tylko długiego życia tutaj na ziemi, ale przede wszystkim życia po zakończeniu naszego ziemskiego pielgrzymowania. 

        Udział we Mszy św. częste adoracje czyli kontakt z Eucharystycznym Ciałem Chrystusa jest właśnie receptą na życie wieczne. 

        Nie jest to próżna teza. 

        W książce znajdziemy dokładne opisy cudów eucharystycznych mających miejsce np. w Alca des Henares, Finca Betania, Sienie czy Lanciano – zdarzenia, które mimo szczegółowych badań naukowych nie zostały wyjaśnione przez najlepsze światowe laboratoria badawcze.

        Wśród pierwszych rozdziałów napotkamy tekst opisujący przeżycia boliwijskiej mistyczki Cataliny Rivas – której Matka Boska przekazała wskazówki dotyczące właściwego przeżywania Mszy świętej. 

        Znajdziemy również świadectwa nawróceń i uzdrowień np. Andre Frossarda, Hermana Cohena czy Gemmy di Giorgi. 

        Wszystkie te wydarzenia nie były przypadkiem, zrządzeniem losu lecz są to prawdziwe cuda eucharystyczne – zatwierdzone przez Kościół. Uświadamiają, przypominają, one nam, że Jezus naprawdę żyje, rzeczywiście jest obecny pod postacią chleba i wina, Zmartwychwstając zwyciężył śmierć i pozostał z nami w sakramentach Pokuty i Eucharystii – dając nam skuteczne lekarstwo na życie wieczne. 

        Serdecznie wszystkim polecam tę książkę, po przeczytaniu jej sama doświadczam głębszego przeżywania każdej Mszy świętej.