W sobotę, 29 stycznia 2011 roku, odbył się bal anielski dla najmłodszych z naszej parafii. Bal miał miejsce w naszym kościele, w salce nr 1. Na zabawę przyszły m.in. księżniczki, tygryski, pajacyki, kowboje itd. Oprócz dzieci pojawiły się również aniołki, czyli Aniołek Wesołek, Aniołek Rosołek, Aniołek Fleciołek, Aniołek Kręciołek i Aniołek Fikołek.

        Sala była pięknie ustrojona, a dzieci pełne entuzjazmu. Był też posiłek, który przygotowały panie z Zespołu Charytatywnego. Po obfitym poczęstunku nastał czas na śpiew i pląsy, które poprowadziła katechetka, pani Halina Laskowska. W zabawach brali też udział rodzice, którym taniec pod nazwą „Stasiu” sprawił tyle samo radości co dzieciakom. Odbyły się też konkursy pod tytułem Kto szybciej zje jabłko?, taniec z balonikiem czy konkurs Jaka to kolęda?, na których dzieci świetnie się ubawiły. Nie zabrakło nagród dla każdego. Tym, którzy nie brali udziału w zabawach, pozostały nagrody pocieszenia. 

        Gdy nadszedł czas pożegnania, dzieciom zrobiło się smutno, że tak wspaniały bal już się zakończył. Był to przecież świetny czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy. Dlatego też dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego organizację, czyli pani katechetce za przygotowanie całej zabawy i poprowadzenie jej, uczennicom i absolwentom Gimnazjum nr 6 za zaangażowaną pomoc, paniom z Zespołu Charytatywnego za przygotowanie posiłków i nagród oraz diakonowi Jackowi za uczestnictwo i świetną grę na flecie. Bóg zapłać!

{limage}varia/bal_char_11_01.jpg{/limage} {limage}varia/bal_char_11_02.jpg{/limage} {limage}varia/bal_char_11_03.jpg{/limage}
{limage}varia/bal_char_11_04.jpg{/limage} {limage}varia/bal_char_11_05.jpg{/limage} {limage}varia/bal_char_11_06.jpg{/limage}