W odpowiedzi na zainteresowanie osób, które uczęszczały na Seminarium Odnowy Wiary, od września swoje działanie w naszej parafii rozpoczęła oaza dorosłych. Księdzem odpowiedzialnym za tę wspólnotę jest ks. Maciej Michałek. Pierwsze spotkanie odbyło się 8 września w salce nr 1 i miało charakter organizacyjny. Rozpoczęło się ono modlitwą do Ducha Świętego, a później nastąpiły zapisy do grup. Powstało ich na chwilę obecną pięć.
  
Spotkania odbywać się będą w każdy trzeci poniedziałek miesiąca. Rozpoczynać się będą Mszą św. o godz. 18.00, po czym będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu, a później formacja w grupach. Pierwsze spotkanie o charakterze formacyjnym, zgodnie z ustaleniami, odbyło się właśnie w trzeci poniedziałek września.
  
Wszystkich dorosłych, młodzież studiującą, pracującą, a także małżeństwa serdecznie zapraszamy do oazy dorosłych. Spotkania odbywają się tylko raz w miesiącu – tyle czasu można poświęcić na pogłębienie swojej wiary i zaangażowanie się we wspólnotę, to niewiele.