25 kwietnia w naszej parafii oficjalnie rozpoczęło swoją działalność Dziecięce Koło Misyjne. Spotkaliśmy się w salce nr 3, która została specjalne przeznaczona i udekorowana dla naszej grupy.
 
Rozpoczęliśmy spotkanie od wspólnej modlitwy w intencji dzieł misyjnych. W tym dniu odwiedził nas ks. Rafał Dąbrowski, kapłan naszej archidiecezji pochodzący z Jastrzębia, który obecnie jest misjonarzem w Kazachstanie, w archidiecezji Astana. Opowiedział nam, w jaki sposób wygląda tam życie codzienne chrześcijan. Dowiedzieliśmy się, że mimo wielkich trudności w swobodnym wyznawaniu wiary w Jezusa Chrystusa jest tam wielu katolików zaangażowanych w życie swoich parafii. Swoje opowiadanie wzbogacał zdjęciami i prezentacjami multimedialnymi. Każdy z uczestników otrzymał odznakę „Młodego misjonarza”.
  
Mamy nadzieję, że ze spotkania na spotkanie będzie w naszej parafii coraz więcej młodych ludzi, którzy chcą się włączyć w dzieło misyjne Kościoła. Spotykamy się w drugi i czwarty piątek miesiąca o godz. 16.30 w salce nr 3. Zapraszamy!