Dzięki Seminarium Odnowy Wiary w naszej parafii powstała nowa grupa parafialna, którą jest oaza dorosłych. Wspólnota ta istnieje już od roku, a ostatnie spotkanie odbyło się w poniedziałek, 16 czerwca br.

  
Rozpoczęliśmy od Mszy św. o godz. 18.00, która była modlitwą dziękczynną za cały miniony rok formacyjny. Następnie wszyscy udaliśmy się do kawiarenki parafialnej, gdzie odbyła się agapa, czyli radosne świętowanie przy kawie, herbacie i ciastku. Oprócz tego w czasie spotkania miały miejsce podziękowania dla ks. moderatora Macieja Michałka oraz pięciu animatorów, którzy przez miniony rok prowadzili swoje grupy.
 
Na spotkaniu pojawił się również ks. proboszcz Eugeniusz Góra, który przez cały czas towarzyszył nam podczas comiesięcznej formacji, dzieląc się swoim osobistym doświadczeniem wspólnoty Ruchu Światło-Życie.
  
Po podziękowaniach nadszedł czas na formację w formie krótkich filmików o Kościele na podstawie KKK, a na koniec odbyła się wspólna modlitwa, która zakończyła się błogosławieństwem i rozesłaniem.
  
Tak rozpoczął się okres wakacyjny, gdzie każdy z nas indywidualnie poprzez rekolekcje, pielgrzymki, osobistą modlitwę i wypoczynek ma okazję pogłębiania swojej wiary. I z pewnością niejeden czeka już z utęsknieniem na kolejny rok formacyjny, który rozpocznie się w drugiej połowie września.
 
Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do wspólnoty, serdecznie zapraszamy.