W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, czyli 8 grudnia, o godzinie 16.30 odbyła się uroczysta Msza św. w intencji Dzieci Maryi i ich rodzin. Tego dnia, jak co roku, wspólnota obchodziła swoje święto patronalne.

 
Oprawę Mszy Świętej przygotowali animatorzy. Ważnym momentem było złożenie przysięgi oraz przyjęcie medalików z wizerunkiem Niepokalanej. Dzieciom Maryi zostało rozdanych 46 medalików. Poświęcono również medaliki dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 
Po Eucharystii Dzieci Maryi uwieczniły tę chwilę pamiątkowym zdjęciem. Następnie wraz z rodzicami udały się do salki nr 1, gdzie czekał na nie słodki poczęstunek. W trakcie spotkania pojawiły się podziękowania, prezenty oraz film opowiadający o tym, co się wydarzyło w ciągu ostatnich dwóch lat na cotygodniowych spotkaniach oraz wakacyjnych wyjazdach.
 
Na zakończenie wszyscy pomodlili się tegoroczną piosenką roratnią. To był naprawdę mile i godnie spędzony czas świętowania. Zapraszamy najmłodszych parafian na nasze spotkania w każdą sobotę o godz. 10.00.
 
{artprettyphoto path=”images/stories/dzieci_maryi/NMP_2014″ width=”150″ height=”150″ /}