Orszak, kolędnicy misyjni i kolędowanie… 
Te wszystkie wydarzenia miały miejsce 6 stycznia, ale po kolei.
Przez cały dzień gościli u nas Misyjni Kolędnicy z zaprzyjaźnionego Koła Misyjnego Dzieci z Świerklan. Kolędnicy na każdej Mszy świętej podczas homilii animowali misyjnie naszą wspólnotę, chcą w ten sposób dać świadectwo o chęci pomocy swoim kolegom z Syrii.  
O godz. 10:30 wyruszył nasz parafialny Orszak Trzech Króli, który docierając do naszej świątyni dał świadectwo, że Chrystus jest naszą światłością. Dzieci podczas Eucharystii złożyły hołd Panu Jezusowi i pozostawiły mu swoje korony na dowód, że tylko On jest Królem. 
Na Mszy wieczornej zgromadzili się wszyscy Parafianie, którzy biorą czynny udział w życiu Wspólnot Parafialnych, aby dziękować za miniony rok formacji oraz by spotkać się przy wspólnym stole na kolędowaniu. 
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie: młodzieży BIERZMOWAŃCY+ i Ministrantom, Kołom Misyjnym z naszej Parafii i z Świerklan, naszym Królom z Orszaku, każdemu kto przyczynił się do upiększenia tego dnia, dziękujemy!!!