logonapisPanama
 
 
 

djembed

 

 

Nasi Młodzi pragną wyjechać na Światowe Dni Młodzieży, aby spotkać się z Młodymi całego świata i razem z Ojcem Świętym Franciszkiem modlić się. Odpowiadają na zaproszenie arcybiskupa Jose Domingo Ulloa Mendieta, który takie słowa kieruje do Młodych z Polski: 

 djembed

 

W ramach przygotowania do tego duchowego wydarzenia młodzież organizuje czuwania modlitewne w terminach: 22 września, 22 października, 22 listopada, 22 grudnia o godznie 19.00 w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy. 

 

Młodzi z naszej Parafii chcą być Twoim ambasadorem w Panamie na modlitwie 

 

djembed

 

Możesz im pomóc brać udział w modlitwach i akcjach, które prowadzą. Opiekunami wyjazdu są: ks. Jakub Kania i ks. Rafał Kaca. 

 

Drodzy Parafianie!

Młodzież wiedząc, że koszt wyjazdu będzie duży (blisko 10 tyś. zł) postanowiła przeprowadzać szereg akcji, podczas których zapracują na ten wyjazd. 

 

djembed

 

Zapraszamy! Czekamy na Ciebie!

22 września w naszej Parafii było diecezjalne czuwanie w ramach przygotowań do ŚDM w Panamie. Oto Parę fotografii. 

 

IMG 5812

 

 

IMG 5842