17 listopada

proboszcz

18 listopada 2019
 1. Dziękujemy za składane dziś ofiary materialne na potrzeby naszej parafii oraz za wsparcie zbiórek w ubiegła niedzielę: na pomoc dla wspólnot chrześcijan w Sudanie Południowym zebrano 3800 zł, natomiast ze sprzedaż ciast, która wsparła wczorajsze i dzisiejsze spotkanie dla ubogich zebrano 3.321,43 zł. Za okazane wsparcie dziękujemy.
 2. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Muzyki Liturgicznej. Z tej okazji pragniemy wszystkich zaprosić na Mszę św. o godz. 18:00, a po Mszy na koncert muzyki liturgicznej w wykonaniu chóru Canticum Novum z Suszca pod dyrekcją naszego organisty, pana Szymona Cichonia.
 3. W poniedziałek po Mszy wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, po niej spotkanie Koła Misyjnego.
 4. We wtorek katecheza dla dorosłych po Mszy wieczornej w salce nr 3.
 5. W czwartek spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII – początek Mszą świętą o godz. 18:00. Spotkanie potrwa nie dłużej niż do 20:30.
 6. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
 7. W piątek wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Z tej okazji Msza święta dziękczynna z okazji jubileuszu 20-lecia działalności parafialnego chóru Pasja zostanie odprawiona o godzinie 18:00, po niej krótki koncert zacnego Jubilata – serdecznie zapraszamy.
 8. W sobotę z racji wspomnienie św. Tarsycjusza o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji Służby Liturgicznej naszej parafii.
 9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
 10. Przypominamy o trwających akcjach: Nakręceni dla Hospicjum i Zbiórka wosku – szczegóły na stronie internetowej parafii.
 11. Plan odwiedzin duszpasterskich można znaleźć na stronie internetowej parafii oraz w gablotkach.