24 listopada 2019

proboszcz

23 listopada 2019
 1. Dziękujemy za składane dziś ofiary materialne na potrzeby naszej archidiecezji.
 2. Dziś kolejna akcja krwiodawstwa – krew można oddawać w autobusie przy ulicy Boryńskiej od 8:30 do 14:00
 3. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
 4. Od jutra rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie, podczas których we wspólnej modlitwie prosić będziemy o Boże błogosławieństwo dla Waszych rodzin. Plan odwiedzin można znaleźć na stronie internetowej parafii oraz w gablotkach. Dar materialny, który zechcecie ofiarować podczas odwiedzin, przeznaczony będzie na rozbudowę parkingu przy kościele.
 5. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Oazy Dorosłych.
 6. W następną niedzielę rozpocznie się okres Adwentu – radosnego oczekiwania na pamiątkę narodzenia Jezusa Chrystusa. W tym czasie zapraszamy dzieci do udziału we Mszach roratnich – w tym roku od poniedziałku do piątku rano o 6:30.
 7. Spotkanie dla uczestników pielgrzymki do Ziemi Świętej w niedzielę 1 grudnia o godz. 19:00 w salkach.
 8. Jest nowy numer parafialnego miesięcznika Dobra Nowina, w którym m.in.: wywiad z księdzem Dawidem Maślanką, relacja ze Światowego Dnia Ubogich, jaki odbył się w naszym kościele, oraz sprawozdania z innych wydarzeń z ostatniego okresu.
 9. Zachęcamy także do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego – dziś z kalendarzem na rok 2020 –  oraz Małego Gościa Niedzielnego z materiałami na roraty.
 10. Przypominamy o trwających akcjach: Nakręceni dla Hospicjum i Zbiórka wosku – szczegóły na stronie internetowej parafii.
 11. W związku z zakończeniem działalności sklepik z artykułami i książkami religijnym zaprasza na wyprzedaż oferowanych produktów. Sklepik będzie czynny do końca grudnia.