Wycieczka Wspólnoty Dzieci Maryi

proboszcz

1 marca 2020

Szczęść Boże! Wczoraj Wspólnota Dzieci Maryi udała się w piękną i piękna wrażeń podróż do papugarni i palmiarni. Poniżej fotorelacja 😁😁😁
Zobacz także inne wydarzenia

Informacje na temat uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

Informacje na temat uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

Spotkanie organizacyjne dla rodziców (wszystkie grupy) - czwartek 3 września 19:00 (z powodów organizacyjnych prosimy o przybycie jednego z rodziców) 12 września 10:00 – Szkoła Podstawowa nr 13 Próba z udziałem dzieci i rodziców - poniedziałek 7 września 19:00...

Pielgrzymka na Jasną Górę 24 sierpnia

Pielgrzymka na Jasną Górę 24 sierpnia

24 sierpnia na Jasnej Górze spotkamy się na parafialnej pielgrzymce. Wyjazd autokaru  spod kościoła (ul. Boryńska) o godzinie 7:00. O 9:00 Droga Krzyżowa na Wałach. O 11:00 Msza święta w intencji Parafian w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Wspomnienie św. Krzysztofa

Wspomnienie św. Krzysztofa

W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy świętej wypraszać będziemy Bożego błogosławieństwa dla kierowców. Jak zawsze z tej okazji prosimy o wsparcie Funduszu Misyjnego MIVA,...

Boże Ciało 2020

Boże Ciało 2020

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zgromadziliśmy się (z powodu istniejącej sytuacji) nie na jednym z osiedli, ale w naszym parafialnym kościele, na wspólnej Eucharystii w intencji Parafian oraz nabożeństwie dziękczynno - błagalnym, zakończonym...

Bierzmowanie 2020

Bierzmowanie 2020

10  czerwca 2020 roku została odprawiona pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza Olszowskiego Msza świeta, podczas której ponad 100 młodych ludzi z naszej parafii przyjłęó Sakrament Bioerzmowania.  

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dziś w naszej parafii odbył się dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi. Na spotkanie przybyły dzieci z 6 parafii gromadząc łącznie prawie 100 "Maryjek". Atrakcji nie brakowało😁 Wspólna modlitwa, tańce,śpiewyy i smaczne gofry wypełniły nam ten dzisiejszy dzień😄😄😄...

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Dziś nasze Dzieci Maryi przeżywały swój bajkowy bal. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia😊😊😊

Nowe miejsca postojowe

Nowe miejsca postojowe

Od dziś udostępnione są 44 miejsca postojowe - wjazd od ulicy Boryńskiej, koło piekarni. Prosimy o stawianie pojazdów zgodnie z oznaczeniami poziomymi.