Boże Ciało 2020

proboszcz

11 czerwca 2020

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zgromadziliśmy się (z powodu istniejącej sytuacji) nie na jednym z osiedli, ale w naszym parafialnym kościele, na wspólnej Eucharystii w intencji Parafian oraz nabożeństwie dziękczynno – błagalnym, zakończonym uroczystym błogosławieństwem.

Zobacz także inne wydarzenia

Bierzmowanie 2020

Bierzmowanie 2020

10  czerwca 2020 roku została odprawiona pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza Olszowskiego Msza świeta, podczas której ponad 100 młodych ludzi z naszej parafii przyjłęó Sakrament Bioerzmowania.  

Wycieczka Wspólnoty Dzieci Maryi

Wycieczka Wspólnoty Dzieci Maryi

Szczęść Boże! Wczoraj Wspólnota Dzieci Maryi udała się w piękną i piękna wrażeń podróż do papugarni i palmiarni. Poniżej fotorelacja 😁😁😁

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dziś w naszej parafii odbył się dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi. Na spotkanie przybyły dzieci z 6 parafii gromadząc łącznie prawie 100 "Maryjek". Atrakcji nie brakowało😁 Wspólna modlitwa, tańce,śpiewyy i smaczne gofry wypełniły nam ten dzisiejszy dzień😄😄😄...

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Dziś nasze Dzieci Maryi przeżywały swój bajkowy bal. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia😊😊😊

Nowe miejsca postojowe

Nowe miejsca postojowe

Od dziś udostępnione są 44 miejsca postojowe - wjazd od ulicy Boryńskiej, koło piekarni. Prosimy o stawianie pojazdów zgodnie z oznaczeniami poziomymi.

Wycieczka ministrancka

Wycieczka ministrancka

Fotorelacja z wycieczki ministranckiej do muzeum komputerów i jumpcity. Udało się również zobaczyć największą szopkę na Śląsku w Katowicach Panewnikach.

Orszak Trzech Króli i kolędnicy misyjni

Orszak Trzech Króli i kolędnicy misyjni

Jak zwykle w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbył się w naszej parafii Orszak Trzech Króli, który przeszedł z osiedla Pawlikowskiego do kościoła. Tam zainscenizowano pokłon Trzech Mędrców. W tym dniu kolędnicy misyjni zachęcali nas do włączenia się w dzieło misyjne...

Rodzinne kolędowanie

Rodzinne kolędowanie

5 stycznia odbyło się rodzinne kolędowanie w naszym kościele. Była to okazja by posłuchać oraz wspólnie pośpiewać popularne kolędy. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.