Informacje na temat uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

proboszcz

26 sierpnia 2020

Spotkanie organizacyjne dla rodziców (wszystkie grupy) – czwartek 3 września 19:00 (z powodów organizacyjnych prosimy o przybycie jednego z rodziców)

12 września 10:00 – Szkoła Podstawowa nr 13

Próba z udziałem dzieci i rodziców – poniedziałek 7 września 19:00

Pierwsza Spowiedź – czwartek 10 września 19:00

12 września 14:00 – Zespół Szkół Specjalnych

Informacje o próbie i spowiedzi zostaną przekazane bezpośrednio rodzicom.

19 września 10:00 – Szkoła Podstawowa nr 17 i Szkoła Podstawowa „Żorek”

Próba z udziałem dzieci i rodziców – poniedziałek 14 września 19:00

Pierwsza Spowiedź – czwartek 17 września 19:00

26 września 10:00 – wczesna Komunia.

Informacje o próbie i spowiedzi zostaną wkrótce zamieszczone.

Msze te będą transmitowane na parafialnym kanale YouTube.

Ze względu na możliwość pogorszenia się sytuacji (np. gdy Żory będą objęte obostrzeniami – strefa czerwona – lub któraś ze szkół zostanie zobowiązana do działania w systemie zdalnym) może okazać się konieczna zmiana terminu lub wprowadzenie ograniczeń ilości uczestników liturgii, o czy będziemy informować na bieżąco.

Zobacz także inne wydarzenia

Pielgrzymka na Jasną Górę 24 sierpnia

Pielgrzymka na Jasną Górę 24 sierpnia

24 sierpnia na Jasnej Górze spotkamy się na parafialnej pielgrzymce. Wyjazd autokaru  spod kościoła (ul. Boryńska) o godzinie 7:00. O 9:00 Droga Krzyżowa na Wałach. O 11:00 Msza święta w intencji Parafian w Kaplicy Cudownego Obrazu.

Wspomnienie św. Krzysztofa

Wspomnienie św. Krzysztofa

W sobotę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących. Dlatego w niedzielę 26 lipca po każdej Mszy świętej wypraszać będziemy Bożego błogosławieństwa dla kierowców. Jak zawsze z tej okazji prosimy o wsparcie Funduszu Misyjnego MIVA,...

Boże Ciało 2020

Boże Ciało 2020

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa zgromadziliśmy się (z powodu istniejącej sytuacji) nie na jednym z osiedli, ale w naszym parafialnym kościele, na wspólnej Eucharystii w intencji Parafian oraz nabożeństwie dziękczynno - błagalnym, zakończonym...

Bierzmowanie 2020

Bierzmowanie 2020

10  czerwca 2020 roku została odprawiona pod przewodnictwem ks. bpa Grzegorza Olszowskiego Msza świeta, podczas której ponad 100 młodych ludzi z naszej parafii przyjłęó Sakrament Bioerzmowania.  

Wycieczka Wspólnoty Dzieci Maryi

Wycieczka Wspólnoty Dzieci Maryi

Szczęść Boże! Wczoraj Wspólnota Dzieci Maryi udała się w piękną i piękna wrażeń podróż do papugarni i palmiarni. Poniżej fotorelacja 😁😁😁

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi

Dziś w naszej parafii odbył się dekanalny dzień wspólnoty Dzieci Maryi. Na spotkanie przybyły dzieci z 6 parafii gromadząc łącznie prawie 100 "Maryjek". Atrakcji nie brakowało😁 Wspólna modlitwa, tańce,śpiewyy i smaczne gofry wypełniły nam ten dzisiejszy dzień😄😄😄...

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Bajkowy bal Dzieci Maryi

Dziś nasze Dzieci Maryi przeżywały swój bajkowy bal. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia😊😊😊

Nowe miejsca postojowe

Nowe miejsca postojowe

Od dziś udostępnione są 44 miejsca postojowe - wjazd od ulicy Boryńskiej, koło piekarni. Prosimy o stawianie pojazdów zgodnie z oznaczeniami poziomymi.