13 września 2020

proboszcz

13 września 2020

Dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby Wydziału Teologicznego oraz za wspieranie naszej parafii datkami przekazywanymi na konto.

 1. Dziś przypada 13-ty dzień miesiąca. Na Różaniec Fatimski zapraszamy na 16:45.
 2. Uczniów z klas 7, którzy chcieliby rozpocząć formację do bierzmowania prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj. Termin zgłoszenia – do końca września!
 3. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania klas 8 odbędzie się w piątek 18.09. Rozpoczęcie mszą świętą o godz. 18.00.
 4. Osoby dorosłe, które chciałyby przygotować się do przyjęcia sakramentu bierzmowania prosimy o kontakt z kancelarią parafialną w godzinach jej urzędowania.
 5. W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne Oazy Dorosłych.
 6. Kancelaria parafialna czynna
   w poniedziałki, wtorki i czwartki od 15:00 do 17:00 oraz
   w piątki od 9:00 do 11:00.
  Wydawanie dokumentów odbywa się po ich wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 7. Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
 8. Informujemy, że aktualnie przyjmowane są intencje na rok 2021: jubileusze małżeńskie, rocznice urodzin, pierwsze rocznice śmierci. Od 2 października przyjmowane będą pozostałe intencje.
  Intencje przyjmowane są osobiście w godzinach pracy kancelarii parafialnej.
 9. W ramach XIV Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore zapraszamy na pierwszy z czterech tegorocznych koncertów: w niedzielę 20 września o godz. 19.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Rowniu będzie miał miejsce wieczór z muzyką św. Hildegardy z Bingen. Zapraszamy.
 10. Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na wyjazd do Lublina i Kazimierza Dolnego w terminie 23-25 października br. W programie m.in. zwiedzanie obozu Majdanek, wizyta w sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej oraz XIV- wiecznej kaplicy Trójcy Świętej. Koszt wyjazdu 440 zł od osoby. Zapisy do 30 września. Więcej informacji na stronie parafii Miłosierdzia Bożego.