20 września 2020

proboszcz

20 września 2020
 • Dziękujemy za ofiary na potrzeby naszej parafii, złożone dziś w kościele  oraz przekazywane na konto.
 • Na Nieszpory niedzielne zapraszamy na godzinę 17:00.
 • W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Koła Misyjnego.
 • Uczniów z klas 7, którzy chcieliby rozpocząć formację do bierzmowania prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej parafii. Termin zgłoszenia – do końca września!
 • Kancelaria parafialna czynna
  • w poniedziałki, wtorki i czwartki od 15:00 do 17:00 oraz
  • w piątki od 9:00 do 11:00.
  • Wydawanie dokumentów odbywa się po ich wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu. Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
 • Prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
 • Informujemy, że aktualnie przyjmowane są intencje na rok 2021: jubileusze małżeńskie, rocznice urodzin, pierwsze rocznice śmierci. Od 2 października przyjmowane będą pozostałe intencje. Intencje przyjmowane są osobiście w godzinach pracy kancelarii parafialnej.
 • W środę 30 września na  godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii w maju 2021 roku.
 • W ramach XIV Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore zapraszamy dzisiaj na godzinę 19:00 do kościoła pw. Niepokalanego Serca NMP w Rowniu na pierwszy z czterech tegorocznych koncertów: wieczór z muzyką św. Hildegardy z Bingen.
 • Parafia Miłosierdzia Bożego zaprasza na wyjazd do Lublina i Kazimierza Dolnego w terminie 23-25 października br. W programie m.in. zwiedzanie obozu Majdanek, wizyta w sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej oraz XIV-wiecznej kaplicy Trójcy Świętej. Koszt wyjazdu 440 zł od osoby. Zapisy do 30 września. Więcej informacji na stronie parafii Miłosierdzia Bożego.
 • Zapraszamy grupy i wspólnoty działające w naszej parafii do prowadzenia nabożeństw różańcowych w październiku – zapisy w zakrystii.