8 listopada 2020

proboszcz

7 listopada 2020
 1. W związku z wciąż trwającą kwarantanną, która wyłącza część księży z bezpośredniej posługi, z udziałem wiernych odprawione będą wszystkie Msze święte niedzielne oraz Msze w tygodniu o 18:00. Poranne intencje zostaną odprawione bez udziału wiernych.
 2. Zgodnie z aktualnymi ograniczeniami w naszym kościele może przebywać jednocześnie do 70 osób. Dlatego na Msze święte zapraszamy osoby związane z odprawianą intencją. Przypominamy, że obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnej Eucharystii.
 3. Transmitujemy Msze w niedziele o 7:30, 9:30 i 11:00 oraz w tygodniu o 18:00.
 4. Dziś ostania modlitwa różańcowa za zmarłych zalecanych o 16:45  – nabożeństwo będzie transmitowane.
 5. Kościół parafialny jest otwarty w tygodniu od 8:00 dla indywidualnej modlitwy. Od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona śpiewem Suplikacji.
 6. Czasowo zawieszona jest możliwość korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania w naszym kościele.
 7. Codziennie o 20:30 zapraszamy do wspólnej internetowej modlitwy różańcowej w intencji ustania epidemii oraz o pokój.
 8. Przypominamy, że zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej w tym roku odpust za zmarłych na zwykłych warunkach mogą uzyskać odwiedzjący cmentarze przez cały listopad.
 9. Prosimy, aby wszelkie sprawy kancelaryjne (rezerwacja intencji, zamawianie dokumentów itp.) załatwiać w godzinach pracy kancelarii telefonicznie lub mailowo w celu ograniczenia bezpośredniego kontaktu do sytuacji koniecznych.
 10. W następną niedzielę po Mszach zbiórka na Papieski Fundusz „Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
 11. Zachęcamy do lektury nowego numeru parafialnego czasopisma Dobra Nowina, w którym m.in. relacja z wydarzeń ostatnich miesięcy oraz plan Mszy świętych odprawianych w miejsce odwiedzin kolędowych.