1. Dziękujemy za wsparcie naszej parafii poprzez ofiary składane w kościele i przekazywane na konto parafialne. Dzisiaj po Mszach zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
 2. Na nieszpory niedzielne zapraszamy na godzinę 17:00.
 3. Propozycje adwentowych spotkań online dla dzieci i dorosłych można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 4. Adwentowe postanowienia trzeźwościowe można wpisać do księgi wystawionej przy chrzcielnicy.
 5. W tygodniu od 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona śpiewem Suplikacji.
 6. Codziennie o 20:30 zapraszamy do wspólnej internetowej modlitwy różańcowej w intencji ustania epidemii oraz o pokój.
 7. We wtorek odchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP:
  • w tym dniu modlitewna Godzina Łaski o 12:00 prowadzona przez wspólnotę Legionu Maryi w kościele – ze względu na limit osób mogących w niej uczestniczyć modlitwa będzie transmitowana;
  • jest to także święto patronalne wspólnoty Dzieci Maryi. Msza w ich intencji zostanie odprawiona o 18:00, na którą – ze względu na limit – zapraszamy tylko Dzieci Maryi z rodzicami. Dla pozostałych osób udostępniamy transmisję internetową.
 8. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
 9. Zespół Charytatywny zwraca się tradycyjnie z prośbą o udział w zbiórce darów dla potrzebujących (długoterminowych artykułów spożywczych oraz środków czystości). Dary można składać w Kancelarii w godzinach otwarcia oraz we wtorki od 14:00 do 17:00 w salce nr 10.
 10. Informujemy, że opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Caritas będzie można nabyć wyłącznie dziś i następne niedziele po Mszach świętych w dawnym sklepie – pod kościołem. Z powodów sanitarnych nie będą one dostępne w zakrystii i kancelarii.
 11. W następną niedzielę przypada w naszej parafii wieczna adoracja – wystawianie Najświętszego Sakramentu po Mszy o 12:30, błogosławieństwo o 17:20.
 12. Jak już o tym informowaliśmy w październiku, w tym roku w miejsce odwiedzin duszpasterskich będą odprawione Msze święte w intencji Parafian. Kliknij, by wyświetlić
 13. W związku ze zmianą terminu ferii zimowych informujemy, że dniach od 4. do 16. stycznia intencje zamówione na godzinę 7:00 będą odprawione o godzinie 8:00.