27 grudnia 2020

proboszcz

27 grudnia 2020
  1. Dziękujemy za wsparcie naszej parafii poprzez ofiary składane w kościele i przekazywane na konto parafialne.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego udekorowania naszego kościoła i otoczenia.
  3. O pomoc w poświątecznym sprzątaniu kościoła prosimy wyjątkowo w poniedziałek po Mszy o 8:00.
  4. W czwartek ostatni dzień starego roku. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne i Mszę świętą na zakończenie roku wyjątkowo – w związku z ograniczeniem przemieszczania się – o godzinie 16:30.
  5. W czwartek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. W piątek obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, to także pierwszy dzień nowego roku. Msze w porządku niedzielnym.

W związku z obowiązującym limitem osób mogących przebywać w naszym kościele przypominamy o obowiązującej dyspensie od udziału w Eucharystii oraz o transmisjach Mszy z naszego kościoła.

  1. Jak już o tym informowaliśmy, w tym roku w miejsce odwiedzin duszpasterskich będą odprawione Msze święte w intencji Parafian. Pierwsza z tych Mszy w najbliższą sobotę o 18:00. Plan wszystkich Mszy znaleźć można w gablotce, na stronie internetowej parafii.
  2. Możliwe są odwiedziny w celu pobłogosławienia nowych mieszkań czy domów – planujemy je w dniach 4. do 16. stycznia. Indywidualne zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie mailowo do 30 grudnia.
  3. Ograniczenia uniemożliwiają przeprowadzenie corocznego Rodzinnego Kolędowania. W jego miejsce zachęcamy rodziny do nagrań wspólnie śpiewanych kolęd i przesłania filmów. Szczegóły tutaj.
  4. W związku ze zmianą terminu ferii zimowych informujemy, że dniach od 4. do 16. stycznia intencje zamówione na godzinę 7:00 będą odprawione o godzinie 8:00.