3 stycznia 2021

proboszcz

2 stycznia 2021
  1. Dziękujemy za wsparcie naszej parafii poprzez ofiary składane w kościele i przekazywane na konto parafialne.
  2. Od poniedziałku 4 stycznia rozpoczynają się ferie. Msze święte w tygodniu o 8:00 i 18:00. Intencje zamówione na godzinę 7:00 będą odprawione o godzinie 8:00.Okazja do spowiedzi od 7:30 do 8:00 i od 17:00 do 17:45.
  3. W środę obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze w porządku niedzielnym. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na dzieła misyjne Kościoła.
    Na 16:30 zapraszamy wszystkie grupy i wspólnoty parafialne do wspólnego kolędowania przy stajence w naszym kościele, a na 17:30 na Mszę w ich intencji.
  4. Koło Misyjne naszej parafii organizuje wsparcie dla  tegorocznego projektu Kolędników Misyjnych przeznaczonego dla najmłodszych Maasajów, poprzez sprzedaż po Mszach świątecznych pierniczków. Więcej o akcji: tutaj
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – nabożeństwo w intencji powołań o 7:30 i o 17:45.
  6. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
  7. Ograniczenia uniemożliwiają przeprowadzenie corocznego Rodzinnego Kolędowania. W jego miejsce proponujemy wersję on-line: rodziny zachęcamy do nagrań wspólnie śpiewanych kolęd i przesłania filmów. Szczegóły tutaj.