- Dziękujemy za ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii, składane w kościele i przesyłane na konto parafialne.
- Na nieszpory niedzielne zapraszamy na godzinę 17:00.
- We wtorek 2 lutego święto Objawienia Pańskiego – podczas każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławienie świec. Kolekta w tym dniu przeznaczona na wsparcie zakonów kontemplacyjnych. Ze względu na sytuację epidemiczną błogosławienie świec dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w innym terminie.
- W środę z racji wspomnienia św. Błażeja specjalne błogosławieństwo po każdej Mszy świętej.
- W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach o godz. 7:30 oraz 17:45.
- Odwiedziny chorych i starszych Parafian w sobotę od godziny 9:00. Zgłoszenia mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy kancelarii przyjmujemy do czwartku.
- O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
- Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.
- W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w tym roku nie przewidujemy szklonych rekolekcji wielkopostnych w zwyczajnej formie.
- W następną niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.
31 stycznia 2021
proboszcz
31 stycznia 2021