11 kwietnia 2021

proboszcz

10 kwietnia 2021
  1. W związku z zaostrzeniem przepisów: Msze święte do odwołania sprawowane będą z limitem 85 osób. Obowiązują karty uczestnictwa, które należy pobierać przy wejściu do kościoła. Dla osób związanych z odprawianą intencją karty uczestnictwa są zarezerwowane i do odbioru przed Mszą w zakrystii.
  2. Podczas Mszy niedzielnych nagłośniony będzie plac kościelny i dla chętnych będzie udzielana Komunia na schodach wejścia do kościoła od strony probostwa. Pozostających na dworze prosimy o zachowanie dystansu.
  3. Kancelaria parafialna czynna w trybie ograniczonym – w obecnej sytuacji obsługiwane są wyłącznie sprawy zgłoszeń chrztów i pogrzebów oraz wydawania dokumentów – po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu.
  4. We wtorek przypada 13-ty dzień miesiąca. Msza święta w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej o godzinie 18:00, a po niej Różaniec Fatimski.
  5. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
  6. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na działalność Caritas naszej archidiecezji. Przypominamy, że Caritas można także wesprzeć przekazując 1% podatku – informacje w tej sprawie na ulotkach przy wyjściu z kościoła. W imieniu młodzieży oazowej dziękujemy za wsparcie wyjazdu na rekolekcje wakacyjne – przy okazji zakupu baranków wielkanocnych zebrano kwotę ponad 2500 złotych.
  7. W następną niedzielę kolekta na inwestycje parafialne – spłatę kosztu nowych ławek. Przy tej okazji dziękujemy Panom, którzy pomogli przy rozładunku i montażu ławek.
  8. Informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną uroczyste poświęcenie kościoła i ołtarza zostało przeniesione na 27 listopada tego roku.