18 kwietnia 2021

proboszcz

18 kwietnia 2021
  1. W związku z zaostrzeniem przepisów: Msze święte do odwołania sprawowane będą z limitem 85 osób. Obowiązują karty uczestnictwa, które należy pobierać przy wejściu do kościoła. Dla osób związanych z odprawianą intencją karty uczestnictwa są zarezerwowane i do odbioru w zakrystii do 5 minut przed Mszą.
  2. Kancelaria parafialna czynna w trybie ograniczonym – w obecnej sytuacji obsługiwane są wyłącznie sprawy zgłoszeń chrztów i pogrzebów oraz wydawania dokumentów – po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym zgłoszeniu.
  3. W tym tygodniu odbędą się spotkania on-line dla kandydatów do bierzmowania: w czwartek klasy siódme, w piątek klasy ósme.
  4. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
  5. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na inwestycje parafialne – spłatę kosztu nowych ławek.
  6. Zespół Charytatywny składa podziękowania wszystkim Ofiarodawcom, dzięki którym przygotowano i rozdzielono paczki świąteczne dla ubogich i bezdomnych.
  7. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza. Z tej okazji gościć będziemy alumnów naszego Seminarium Duchownego, którzy wraz z diakonem Jakubem przeprowadzą Niedzielę Budzenia Powołań. Z tej okazji w miejsce nieszporów odbędzie się nabożeństwa w intencji powołań. Kolekta w przyszła niedzielę na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.
  8. Także w następną niedzielę podczas Mszy o godzinie 9:00 grupa dzieci przystąpi do Wczesnej Komunii Świętej. W związku z limitami udział w tej Mszy wyłącznie dla dzieci wczesnokomunijnych i ich rodzin – osoby zwykle uczęszczające na tę Mszę prosimy o wybór innej godziny. Podobna prośba – ze względu na chrzty i roczki – dotyczy Mszy o 12:30.