16 maja 2021

proboszcz

15 maja 2021
 1. Dziękujemy za składane dziś ofiary na inwestycje parafialne – spłatę kosztu nowych ławek. Więcej informacji o inwestycji: tutaj
 2. Liturgia w naszym kościele sprawowana jest z limitem 120 osób. Pierwszeństwo udziału mają osoby związane z odprawianą intencją.
 3. Na Nabożeństwa Majowe zapraszamy w niedziele o 17:00, a w tygodniu o 17:30. Trwamy także w modlitwie Nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha świętego
 4. W tym tygodniu spotkania dla kandydatów do bierzmowania:
  • w czwartek on-line dla klas siódmych
  • w piątek spotkanie w kościele dla klas o ósmych – początek o godzinie 19:00.
 5. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: polecamy nowy numer parafialnego czasopisma Dobra Nowina, w którym między innymi dwa wywiady: z ojcem Jackiem Szymczakiem, który głosił misje parafialne, oraz z diakonem Jakubem Dudkiem; ponadto relacje z wydarzeń ostatnich tygodni. Jest także nowy numer Gościa Niedzielnego. Czasopisma znaleźć można na stojaku przy wyjściu z kościoła.
 7. W następną niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego – kolekta na potrzeby archidiecezji.
 8. W związku obowiązującymi z limitami zgłoszenia chętnych do udziału w Pielgrzymce do Piekar Śląskich z naszej parafii przyjmowane poprzez formularz na stronie internetowej >>TUTAJ<< lub telefonicznie – do 21 maja – w godzinach pracy kancelarii.