1 sierpnia 2021

proboszcz

1 sierpnia 2021

Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Andrzeja Niedzielskiego, pracującego we Lwowie na Ukrainie, który wygłosi homilię.

  1. Dziękujemy za składane dziś ofiary na potrzeby Wydziału Teologicznego. Po Mszach zbiórka na wsparcie remontu przedszkola prowadzonego przez parafię św. Michała we Lwowie. Więcej o parafii tutaj.
  2. Na Nieszpory Niedzielne zapraszamy dzisiaj na 17:00.
  3. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
  4. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.
  5. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.
  6. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach o godz. 7:30.
  7. Odwiedziny chorych i starszych Parafian w najbliższą sobotę. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku telefonicznie w godzinach pracy kancelarii lub mailowo.
  8. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych – można je zapisać w księdze, która znajduje się przy chrzcielnicy.
  9. Rozpoczyna się kolejny festiwal FIDE ET AMORE. Koncert inauguracyjny odbędzie się w piątek 6 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele Miłosierdzia Bożego. Natomiast w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki bizantyjskiej, syryjskiej i armeńskiej w piątek 20 sierpnia. pełny program Festiwalu znaleźć można tutaj.
  10. Z powodu braku miejsc nie przyjmujemy już zgłoszeń na pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową 23 sierpnia – koszt 40 złotych. Zapisy w kancelarii.