8 sierpnia 2021

proboszcz

8 sierpnia 2021
 1. Dziękujemy za składane dziś ofiary na potrzeby bieżące naszej parafii.
 2. W imieniu parafian z parafii św. Michała we Lwowie dziękujemy za wsparcie remontu tamtejszego przedszkola – podczas zeszłotygodniowej zbiórki zebrano 10 500 złotych.
 3. Jeszcze dziś można wesprzeć poszkodowanych podczas ostatnich ulew i podtopień – zbiorka do skrzynek przy wyjściu z kościoła.
 4. Na Nieszpory Niedzielne zapraszamy dzisiaj na 17:00.
 5. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
 6. W piątek 13-ty dzień miesiąca – na Mszę w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na godzinę 18:00. Po Mszy Różaniec Fatimski z procesją – jeśli pogoda pozwoli.
 7. W najbliższy piątek kancelaria będzie nieczynna.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.
 9. Za tydzień kolekta inwestycyjna na instalację fotowoltaiczną do naszego kościoła.
 10. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych – można je zapisać w księdze, która znajduje się przy chrzcielnicy.
 11. Kolejny koncert w ramach festiwalu FIDE ET AMORE odbędzie się w piątek 13 sierpnia o godzinie 19:00 w kościele św. Filipa i Jakuba. Natomiast w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki bizantyjskiej, syryjskiej i armeńskiej w piątek 20 sierpnia. Pełny program Festiwalu znaleźć można tutaj.
 12. Zgłoszenie udziału w przyjeździe autokarem na pielgrzymkę do Piekar Śląskich 22 sierpnia przyjmujemy w kancelarii w godzinach pracy – koszt 40 złotych.