15 sierpnia 2021

proboszcz

15 sierpnia 2021
  1. Dziękujemy za składane dziś ofiary w ramach kolekty inwestycyjnej na instalację fotowoltaiczną do naszego kościoła.
  2. Na Nieszpory Maryjne zapraszamy dzisiaj na 17:00.
  3. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
  4. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego.
  5. Za tydzień kolekta na potrzeby bieżące naszej parafii.
  6. W miesiącu sierpniu zachęcamy do podjęcia postanowień trzeźwościowych – można je zapisać w księdze, która znajduje się przy chrzcielnicy.
  7. W najbliższy piątek o godzinie 19:00, w ramach festiwalu FIDE ET AMORE, odbędzie się w naszym kościele koncert muzyki bizantyjskiej, syryjskiej i armeńskiej – zapraszamy do udziału. Jednocześnie informujemy, że w związku z koncertem Msze święte w piątek  o 18:00 i w sobotę o 8:00 będą odprawione w dolnym kościele. Pełny program festiwalu tutaj.
  8. W następną niedzielę 22 sierpnia pielgrzymka świata żeńskiego do Piekar Śląskich. Zgłoszenie na przejazd autokarem przyjmujemy do czwartku w kancelarii w godzinach pracy – koszt 40 złotych. Wyjazd o godzinie 7:00.
  9. Zwolniło się kilka miejsc na pieszą pielgrzymkę na Jasna Górą. Zgłoszenia i informacje tutaj