19 września 2021

proboszcz

19 września 2021
  1. Dziękujemy za składane dziś ofiary na inwestycje parafialne – koszt instalacji fotowoltaicznej dla obiektów parafialnych.
  2. Dziękujemy także za wsparcie zbiórki na rzecz mieszkańców Afganistanu kwotą 2800 złotych oraz za udział w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego, która jest wsparciem polskich misjonarzy.
  3. Na Nieszpory zapraszamy dzisiaj na 17:00.
  4. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
  5. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. oraz Małego Gościa Niedzielnego. Dostępny jest także – w cenie 10 zł – Gość Extra poświęcony postaciom błogosławionych: kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.
  6. Przypominamy, że aktualnie trwa przyjmowanie intencji na rok 2022 za żyjących (jubileusze małżeńskie, rocznice urodzin itp.). Msze za zmarłych będzie można zamawiać od 1 października.
  7. Trwa przyjmowanie internetowych zgłoszeń kandydatów do bierzmowania – uczniów klas siódmych. Informacje i zgłoszenia TUTAJ.
  8. Za tydzień kolekta na potrzeby Wydziału Teologicznego.
  9. Zbliża się miesiąc październik i codzienne nabożeństwa różańcowe. Podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy grupy i wspólnoty działające w naszej parafii oraz rodziny czy osoby gotowe do podjęcia tego zadania, do prowadzenia nabożeństw – zapisy w zakrystii. Wasze – wiernych świeckich – zaangażowanie w to dzieło pozwoli nam – księżom – spełniać w tym czasie posługę spowiadania.