10 października 2021

proboszcz

9 października 2021

Gościmy dzisiaj w naszej parafii księdza Jacka Plecha, proboszcza parafii w Katowicach – Podlesiu; dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na budowę nowego kościoła na katowickim Osiedlu Zalesie.

  1. Dziękujemy za składane dziś ofiary na budowę kościoła w Katowicach – Zalesiu. Po Mszach świętych można wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – datki składać można w oznaczonych skrzynkach przy wyjściu z kościoła.
  2. W imieniu Ojców Oblatów składam podziękowanie za wsparcie dzieł misyjnych ofiarami złożonymi przy okazji zakupu kalendarzy misyjnych w wysokości 9800 złotych, a w imieniu Dzieci Maryi za wsparcie ich wspólnoty ofiarami za różańce przez nie wykonane kwotą 1100 zł.
  3. Na Nabożeństwa Różańcowe zapraszamy w niedziele o 16:45, w tygodniu o 17:15.
  4. W środę przypada 13ty dzień miesiąca. Nabożeństwo różańcowe jak zawsze o 17:15, o 18:00 Msza w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej, a po Mszy – jeśli pogoda pozwoli – procesja.
  5. W środę po Mszy wieczornej spotkanie wspólnoty Oazy Dorosłych.
  6. O pomoc w sprzątaniu naszego kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
  7. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego oraz Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Jeszcze tylko do piątku 15 października trwa przyjmowanie zgłoszeń kandydatów do bierzmowania – uczniów klas siódmych. Informacje kliknij.
  9. Za tydzień kolekta inwestycyjna na instalację fotowoltaiczną. Informacje o inwestycji: kliknij
  10. Także za tydzień z okazji kolejnej rocznicy wyboru św. Jana Pawła II Grupa „Pokolenie JPII” sprzedawać będzie wadowickie kremówki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na organizację tegorocznych rorat dla dzieci.