Międzyszkolny Konkurs „Urodziny naszej parafii” rozstrzygnięty!

proboszcz

17 grudnia 2021

Klasy 1-3 ( praca plastyczna A3)

1. miejsce – Aleksander Dziuk (SP-17)
2. miejsce – Natalia Kunze (ZSS im.Matki Teresy Kalkuty)
3. miejsce – Hanna Gołąb (SP-4)
Wyróżnienie:
Wiktoria Rainko (SP4),
Paulina Kulosa (SP4),
Jakub Szpyrka (SP4),
Maksymilian Adamczyk (ZSS),
Amelia Bzowska (SP13),
Antonina Przybył (SP13),
Michał Rumierz (SP17),
Miłosz Biały (SP17).

Klasy 4-8 ( makiety)

1. miejsce
Jakub Wachowski (SP4),
Kajetan Borgiel (SP13)

2. miejsce
Paulina Wiatrok (SP13)
Miłosz Morawiec (SP13)

3. miejsce
Klaudia Jakubczyk (SP17)
Piotr Dziewięcki (SP13)

Wyróżnienia:
Julia Brzuska (SP13),
Ewa Hojka (SP13),
Krzysztof Hołownia (SP17),
Łukasz Gawron (SP13),
Weronika Błaszczyk (SP13)

Nagroda Parafian

11 i 12 grudnia wierni parafii postanowili także nagrodzić uczestników Międzyszkolnego Konkursu „Urodziny naszej parafii” przyznając (poprzez tajne głosowanie) Nagrodę Parafian.

Najwięcej głosów, uzyskała praca oznaczona literą „J”, której autorem jest  Aleksander Dziuk oraz makieta „ nr 9”, należąca do Kajetana Borgiela.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu! Dziękujemy rodzicom i katechetom za zaangażowanie. Słowa wdzięczności kierujemy także do Rady Rodziców SP13 i ks. Proboszcza za ufundowanie nagród.

Uroczyste wręczenie nagród, nastąpi w niedzielę 19 grudnia o godz. 10.30 w kościele św. Stanisława BiM. Zapraszamy uczniów wraz z rodzicami i katechetami!!!

Zobacz także inne wydarzenia

Odpust parafialny

Odpust parafialny

8 maja 2022 Odpust parafialny W IV Niedzielę Wielkanocną - Dobrego Pasterza - obchodziliśmy w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci św. Stanisława, Biskupa i Męczennika. Sumie odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Tomasz Nowak, proboszcz parafii...

Wczesna Komunia Święta

Wczesna Komunia Święta

24 kwietnia 2022 Wczesna Komunia Święta W Niedzielę Miłosierdzia Bożego sześcioro siedmiolatków po raz pierwszy przyjęło Komunie Świętą podczas Mszy świętej.  Liturgii przewodniczył ks. Grzegorz.    

Wigilia Paschalna

Wigilia Paschalna

P16 kwietnia 2022 - wieczorem Wigilia Paschalna w Wielką Noc Wigilia Paschalna w Wielką Noc jest najwznioślejszą liturgią w całym roku. Rozpoczyna ją Liturgia Światła, podczas której poświęca się ogień i paschał - znak Chrystusa Zmartwychwstałego. Liturgia Słowa,...

Wielki Piątek

Wielki Piątek

15 kwietnia 2022 Liturgia Męki Pańskiej Liturgia Męki Pańskiej skupia się na tajemenicy zbawienia, dokonanej przez Pana Jezusa na krzyżu. Najpierw odczytano opis męki Pańskiej według św. Jana, po niej - w uroczystej formie - zaniesiono do Boga prośby. Adoracja Krzyża...

Wielki Czwartek

Wielki Czwartek

14 kwietnia 2022 Msza święta Wieczerzy Pańskiej Msza święta Wieczerzy Pańskiej rozpoczęła Triduum paschalne. Mszy przewodniczył ks. Grzegorz, a homilię wygłosił ks. Dawid. Po Mszy Najświętszy Sakrament przeniesiono do Ciemnicy, gdzie przez Wielki Piątek trwać będzie...

Niedziela Palmowa

Niedziela Palmowa

10 kwietnia 2022 Procesja w Niedzielę Palmową Msza święta w Niedzielę Palmową o 11:30 rozpoczęła się procesją spod krzyża misyjnego. Tam ks. Maciej, który przewodniczył Eucharystii, pobłogosławił palmy przyniesione przez wiernych. Po odczytaniu Ewaneglii o wjeździe...

Droga Krzyżowa

Droga Krzyżowa

8 kwietnia 2022 Droga KrzyżowaDroga Krzyżowa (jednak nie) ulicami Na piątkowy wieczór zaplanowana była droga Krzyżowa ulicami naszej Parafii, jednak zpowodu deszczu zgromadziliśmy się na wspolnej modlitwie w kościele.  Rozważanie - prowadzone przez przedstawicieli...

Koncert festiwalu Fide et amore

Koncert festiwalu Fide et amore

W piątek 20 sierpnia w ramach XV Festiwalu Fide et Amore odbył się w naszym kościele koncert, w którego repertuarze znalazła się muzyka bizantyjska, aramejska, maronicka, syryjska w wykonaniu siostry Marie Keyrouz i zespołu Ensemble de la Paix.