26 grudnia 2021

proboszcz

25 grudnia 2021
 1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na Wydział Teologiczny UŚ i Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 2. Na Nieszpory Kolędowe zapraszamy na godzinę 17:00.
 3. Słowa podziękowania dla osób, który przygotowały tegoroczną stajenkę w naszym kościele.
 4. Podziękowania dla Zespołu Charytatywnego oraz wszystkich, którzy złożyli dary dla ubogich. Wyraz wdzięczności dla piekarni Kristof za przygotowanie paczek dla chorych i bezdomnych oraz dostarczanie codziennie drożdżówek dla uczestników rorat.
 5. Kompletne mapy uczestników rorat można składać jeszcze dzisiaj, a podsumowanie rorat we wtorek podczas Mszy świętej o godzinie 8:00.
 6. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy wyjątkowo w czwartek po Mszy o 8:00.
 7. W piątek ostatni dzień starego roku. Zapraszamy na nabożeństwo dziękczynno – błagalne i Mszę świętą na zakończenie roku na godzinę 17:30.
 8. W piątek kancelaria parafialna będzie nieczynna.
 9. W piątek dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych w związku z ogłoszoną dyspensą.
 10. W sobotę obchodzić będziemy UROCZYSTOŚĆ Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, to także pierwszy dzień nowego roku. Msze w porządku niedzielnym, Nieszpory Kolędowe zapraszamy o 17:00.
 11. Jak już o tym informowaliśmy, w tym roku w miejsce odwiedzin duszpasterskich będą odprawione Msze święte w intencji Parafian. Plan wszystkich Mszy znaleźć można w gablotce, na stronie internetowej parafii. Możliwe są odwiedziny w celu pobłogosławienia nowych mieszkań czy domów Indywidualne zgłoszenia przyjmujemy w kancelarii i poprzez formularz na stronie internetowej do 10 stycznia.
 12. Przypominamy, że od 9 stycznia 2022 roku nastąpi zmiana porządku niedzielnych Mszy świętych – w miejsce Mszy o 11:00 i 12:30 będzie Msza o 11:30; natomiast Msze z udzielaniem Sakramentu Chrztu odprawiane będą w drugą i czwartą sobotę miesiąca o godzinie 16:00. Więcej informacji w gablotkach i na stronie internetowej parafii.