9 stycznia 2022

proboszcz

9 stycznia 2022
 1. Dziękujemy za ofiary składane dziś na potrzeby naszej parafii.
 2. Dziękujemy także za wsparcie kwotą 5500 złotych zbiórki przeprowadzonej przez kolędników misyjnych na potrzeby dzieci w Azji środkowej.
 3. Na ostatnie Nieszpory Kolędowe zapraszamy na godzinę 17:00.
 4. Spotkanie Koła Misyjnego w poniedziałek po Mszy wieczornej.
 5. Natomiast spotkanie wspólnoty Oazy Dorosłych w środę o 19:00 w salkach.
 6. W czwartek 13-ty dzień miesiąca. Msza święta w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej o godzinie 18:00; po Mszy – Różaniec Fatimski.
 7. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8:00.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym m.in. o wydarzeniu chrztu Jezusa w Jordanie i ekonomii wg Jana Pawła II. Do numeru dołączono pudełko na płyty z serii „Biblia Audio”.
 9. Przypominamy, że w miejsce odwiedzin duszpasterskich odprawione są wieczorem Msze święte w intencji Parafian z określonych rejonów, poprzedzone modlitwą przed Najświętszym Sakramentem o godzinie17:45. Plan wszystkich Mszy znaleźć można w gablotce i na stronie internetowej parafii. Ofiary z tych Mszy przeznaczone będą na inwestycje parafialne.
 10. Po Mszach ministranci rozprowadzają „pakiety kolędowe” zawierające kartkę kolędową, oznaczenia na drzwi oraz wodę święconą – ofiary zebrane przy tej okazji przeznaczone będą na dofinansowanie wakacyjnego wyjazdu ministrantów.
 11. Chęć przyjęcia odwiedzin w celu pobłogosławienia nowego mieszkania czy domu  można zgłaszać w kancelarii i poprzez formularz na stronie internetowej do 14 stycznia.