W dzisiejszą niedzielę homilię wygłosi ojciec Zenon, misjonarz z Papui Nowej Gwinei. Jego misyjną działalność będzie można wesprzeć podczas zbiórki po każdej Mszy świętej.
- Dziękujemy za złożone dziś ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Katowicach.
- W poniedziałek swoje urodziny obchodzi ks. Maciej. Na Mszę świętą w jego intencji zapraszamy na godzinę 18:00.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie o godz. 7:30 w intencji powołań do służby w Kościele.
- O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o godzinie 8:00.
- Zachęcamy do lektury nowego numeru parafialnego czasopisma Dobra Nowina, gdzie znajdziemy relacje z wydarzeń ostatnich tygodni. Jest też Gość Niedzielny w którym m.in. o zakończonym Światowym Spotkaniu Rodzin w Rzymie i o tym, jak dobrze wykorzystać wątpliwości w wierze.
- W następną niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
- W okresie wakacji kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.
Wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele:
w niedziele
Msze o 7:30, 9:30 11:30 i 19:00 –
nie będzie nieszporów i Mszy o 17:30
w tygodniu
Msze o 8:00 i 18:00 – nie będzie Mszy o 7:00
okazja do spowiedzi
w tygodniu od 7:30 do 8:00 i od 17:00 do 17:45
adoracja Najświętszego Sakramentu
w tygodniu od 17:00.