11 września 2022

proboszcz

10 września 2022
 1. Dziękujemy za złożone dziś ofiary na Wydział Teologiczny.
 2. Grupa Pokolenie JPII zaprasza na modlitwę o pokój przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w poniedziałek po Mszy wieczornej.
 3. We wtorek przypada 13-ty dzień miesiąca. Na Mszę w intencji czcicieli Matki Bożej Fatimskiej zapraszamy na godzinę 18:00, po Mszy Różaniec Fatimski z procesją.
 4. Legion Maryi zaprasza na modlitwę różańcową o pokój w środę w południe do górnego kościoła.
 5. Spotkanie dla rodziców 6-latków w sprawie wczesnej Komunii świętej odbędzie się w czwartek 15 września  o 19:00.
 6. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o godzinie 8.00.
 7. W sobotę 17 września po Mszy wieczornej dwa spotkania:
  1. dla uczestników wakacyjnej pielgrzymki do Włoch – w kawiarence
  1. organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Lichenia – w salce nr 1.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym m.in. poradnik dla rodziców „Dzieci w wirtualnym świecie” oraz wywiad z arcybiskupem Szewczukiem o sytuacji w Ukrainie.
 9. W następną niedzielę kolekta na inwestycje parafialne.
 10. W kancelarii można zgłaszać intencje za żyjących (jubileusze, rocznice urodzin) na rok 2023. Zachęcamy, by dla tych intencji wybierać Msze niedzielne, pozostawiając terminy w tygodniu dla intencji za zmarłych.
 11. Poszukujemy wolontariuszy do posługi w Zespole Charytatywnym – do pomocy w przygotowaniu i wydawaniu darów dla potrzebujących. Więcej informacji i zgłoszenia na stronie internetowej parafii.
 12. Uczniowie klas VII, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, proszeni są o zgłoszenie poprzez formularz na stronie internetowej parafii. Zgłoszenie będą przyjmowanie do 30 września.
 13. Wszystkich, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych, chcących uczyć się grać na gitarze lub podnieść na wyższy poziom już posiadane umiejętności, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć: „Gitara po chrześcijańsku”. Informacje można uzyskać w kawiarence U Stasia .
 14. Grupa Mężczyźni św. Józefa pierwsze powakacyjne spotkanie będzie miała w środę 14 września o 19:00.