- Dziękujemy za ofiary składane dziś na potrzeby naszej parafii.
- Zapraszamy na nieszpory kolędowe o 17:00.
- Od poniedziałku Msze święte w tygodniu będą sprawowane w dolnym kościele. Górny kościół będzie otwarty dla indywidualnej modlitwy między 6:30 a 17:00.
- Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych we wtorek o 19:00.
- O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o 8.00.
- W piątek przypada 13ty dzień miesiąca – na Mszę w intencji czcicieli Matko Bożej Fatimskiej zapraszamy na 18:00. Po Mszy Różaniec Fatimski.
- Zachęcamy do lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym między innymi dodatek poświęcony postaci zmarłego papieża seniora Benedykta XVI. Od dziś Gość Niedzielny w cenie 10 zł.
- Przypominamy o akcji Świece dla Ukrainy – jeszcze dziś można wesprzeć mieszkańców Ukrainy pozbawionych elektryczności na skutek działań wojennych.
- Wkrótce swoje urodziny obchodzić będzie ks. Dawid – Msza w jego intencji zostanie odprawiona w następną niedzielę, 15 stycznia, o godzinie 11:30.
- Modlitwy w intencji pokoju:
- w poniedziałek po Mszy wieczornej zaprasza Grupa Pokolenie Jana Pawła II
- w czwartek po Mszy o 8:00 zaprasza Legion Maryi
- Na koncert kolędowy zespołu Con Sordino zapraszamy w sobotę 28 stycznia o godzinie 19:00.
8 stycznia 2023
proboszcz
7 stycznia 2023