16 kwietnia 2023 – II Niedziela Wielkanocna

proboszcz

16 kwietnia 2023
 1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na dzieła Caritas. Po Mszach Koło Misyjne naszej parafii prowadzi zbiórkę na pomoc dla misji – zebrane ofiary przeznaczone będą na zakup żywności w Kenii i Ekwadorze, a ofiarodawcy otrzymają woreczek ryżu.
 2. Na nieszpory niedzielne zapraszamy na godzinę 17:00.
 3. W poniedziałek – zgodnie z zapowiedzią – rozpoczną się zapisy na parafialną pielgrzymkę na Górę św. Anny, która odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Więcej informacji na stronie internetowej parafii i na plakatach.
 4. We wtorek po Mszy wieczornej katecheza dla dorosłych w salce nr 3.
 5. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o  8.00.
 6. W piątek o 18:45 w dolnym kościele spotkanie dla drugiego roku przygotowań do Bierzmowania.
 7. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego w którym m.in. teksty dotyczące prawdy o Bożym Miłosierdziu. Jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
 8. W następną niedzielę kolekta na inwestycje parafialne.
 9. Zapraszamy małżonków na Małżeńską Randkę – to spotkanie służące umocnieniu relacji małżeńskiej, planowane na sobotę 29 kwietnia o godz. 16:00. Więcej informacji na plakacie; zapisy mailowo lub w zakrystii.
 10. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę organizowaną przez wspólnotę Oazy Dorosłych do sanktuarium w Gidlach, Przeprośnej Górki i Leśniowa 15 maja, koszt 100 zł, informacje i zapisy w kancelarii.
 11. W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Biblijny. Po każdej Mszy będzie można otrzymać biblijny fragment do rozważania. Złożone przy tej okazji ofiary będą wsparciem dla wspólnot Dzieci Maryi i Oazy Młodzieżowej.
 12. Przypominamy o modlitwie różańcowej w intencji pokoju w poniedziałki po Mszy wieczornej oraz w czwartki po Mszy o 8:00.