21 maja 2022 – Wniebowstąpienie Pańskie

proboszcz

20 maja 2023
  1. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na inwestycje parafialne.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe dzisiaj o 17:00, a w tygodniu o 17:30.
  3. We wtorek o 19:00 katecheza przedchrzcielna dla rodzciów i chrzestnych.
  4. O pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy w piątek po Mszy o  8.00.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. świętowanie chcemy rozpocząć już w sobotę uroczystą Mszą wigilijną o godzinie 18:00 – będzie ona odprawiona w intencji uczestników wspólnot, ruchów i grup działających w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  6. W następną niedzielę kolekta na bieżące potrzeby parafii.
  7. Jest nowy numer Gościa Niedzielnego w którym m.in. teksty o tym co prawda o wniebowstąpieniu Jezusa wnosi w nasze spojrzenie na życie doczesne i wieczne oraz prezentacja neoprezbiterów naszej Archidiecezji; jest także nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.
  8. Modlitwa w intencji pokoju w poniedziałki w ramach nabożeństwa majowego oraz w czwartki po Mszy o 8:00.
  9. Informacje i zapisy na pieszą parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę TUTAJ.
  10. Przypominamy, że w kościele św. Apostołów Filipa i Jakuba w każdy piątek całodzienna okazja do spowiedzi.

Wyjazd z naszej parafii o godzinie 6:30

Koszt przejazdu 40 zł.

Zapisy i wpłaty w kancelarii do piątku 26 maja.