Porządek intencji

Wybierz interesującą Cię datę:

	
Czwartek, 24 czerwca 2021
7:00Za + Jana Krawczyk we wspomnienie imienin.
8:00Za + mamę Janinę Pawłowską, + ojca Antoniego, + babcię Apolonię, ++ dziadków Kołaczyńskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
10:00Pogrzeb: Sławomir Furmanek (g. kościół - cm. komunalny)
18:00Za + Dorotę i Henryka Jasny w 1. rocznicę śmierci oraz ++ z pokrewieństwa: Kożuszek, Horwat, Schmit i Jasny.
Piątek, 25 czerwca 2021
7:00Za + Jana Panuś, + Jana Rabenda, ++ z pokrewieństwa oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.
8:00Za + siostrę Halinę w 11. rocznicę śmierci i + siostrzeńca Artura.
18:00Za ++ rodziców Bolesława i Krystynę w kolejną rocznicę śmierci, ++ Irenę i Karola, + szwagra Zbigniewa oraz ++ z rodziny Bublików i Morongów.
Za ++ rodziców Jana i Janinę Podlińskich oraz Marię i Stanisława Adamskich, żonę Urszulę Podlińską, + siostrę Lucynę Zakrzewską, ++ braci Stefana, Ryszarda i Kazimierza oraz szwagra Ryszarda.
Sobota, 26 czerwca 2021
7:00Ku czci Trójcy Przenajświętszej z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla Dawida.
8:00W intencji małżonków Barbary i Józefa Sosińskich z okazji 45. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie oraz Opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny. (TD)
10:30pogrzeb: + Brygida Tomaszewicz (górny kościół - cm. parafialny)
13:00ślub: Angelika Zaborowska i Dawid Portka
18:00W intencji małżonków Małgorzaty i Henryka z okazji 10. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny.
Niedziela, 27 czerwca 2021
7:30Do Najświętrzego Serca Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Maryi w intencji syna Jakuba z okazji 11. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, zdrowie oraz opiekę Matki Przenajświętrzej.
9:30W intencji syna Dawida Zniszczoła z okazji 18. rocznicy urodzin, oraz w intencji Joanny i Adama z okazji 20 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla Jubilatów i całej rodziny.
11:00W intencji Jana Staniszewskiego z okazji 70. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilata i całej rodziny.
12:30Msza z udzielaniem sakramentu Chrztu Świętego i błogosławieństwem rocznych dzieci.
17:00Nieszpory
17:30W intencji Łukasza z okazji 37. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilata i całej rodziny.
19:00Za + matkę Bertę Pawlas w 7. rocznicę śmierci oraz we wspomnienie jej urodzin oraz+ męża Józefa Krusberskiego we wspomienie urodzin.
Poniedziałek, 28 czerwca 2021
8:00W intencji rodziny Włuka z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej.
18:00W intencji Martynki Fojcik z okazji 5. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża
Za + Wiesława Majewskiego w kolejną rocznicę śmierci.
Wtorek, 29 czerwca 2021
8:00Za ++ rodziców Elfrydę i Pawła Pająk oraz ++ z rodziny Pająk.
W intencji małżonków Małgorzaty i Artura Raczek z okazji 25. rocznicy ślubu oraz w intencji córki Agaty z okazji 20. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów i całej rodziny.
W intencji Zofii Gosztyła oraz Teresy Zawada z okazji 70. rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Jubilatek i całej rodziny. (TD)
Środa, 30 czerwca 2021
8:00W intencji Apostolatu Maryjnego
Za + Zofię w 3 rocznicę śmierci.
Za + męża Władysława i ++ z rodziny Chłopek (od żony Ireny)
Czwartek, 01 lipca 2021
8:00Za + męża Mariana Baran we wsponnienie imienin
O światło Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla kapłanów i zakonników pochodzących z naszej parafii, tych, którzy w niej posługiwali i obecnie posługujących. (od parafian)
Za + męża Łucjana Cebulę we wsponienie urodzin, ++ matkę Łucję, brata Stefana, szwagrów Leona, Ignacego, Stanisława, ++ z pokrewieństwa Cebula i Urbaniec oraz dusze w czyśćcu.