h

11 listopada 2018

 1. Dziękujemy za składane dziś ofiary materialne. Po Mszy świętej można złożyć ofiarę na rzecz Fundacji Papieskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne na godz. 16:00.
 3. W poniedziałek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej.
 4. W czwartek swoje kolejne spotkanie formacyjne mają kandydaci do sakramentu bierzmowania z klas ósmych szkoły podstawowej i trzeciej gimnazjum. Początek Mszą świętą o godzinie 18:00, pół godziny wcześniej okazja to spowiedzi.
 5. W piątek swoje spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania ma młodzież klas siódmych szkoły podstawowej. Początek o godzinie 18:00 w górnym kościele.
 6. Także w piątek o 19.00 Msza święta młodzieżowa.
 7. W sobotę swoje święto patronalne będzie przeżywać Liturgiczna Służba Ołtarza, zapraszamy na Msze świętą w jej intencji o godz. 18.00.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”.
 9. Zgodnie z zapowiedzią 9 grudnia odbędą się wybory do parafialnej rady duszpasterskiej. Procedura wyborów została opisana w Tygodniku Parafialnym i na stronie internetowej. 
 10. Za tydzień gościć będziemy diakona i alumnów naszego Seminarium, którzy przeprowadzą Niedzielę Budzenia Powołań. Kolekta przez nich zebrana przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. 
 11. Przypominamy o organizowanej w dniach 1 – 7 lipca 2019 roku pielgrzymce do Fatimy. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej. 
 12. W poniedziałek 12 listopada kancelaria parafialna będzie nieczynna.